"Enter"a basıp içeriğe geçin

30 Bin TL İhtiyaç Kredisi 24 Ay Vadeli ve En Uygun Banka Seçenekleri

En uygun oranlar ile ihtiyaç kredisi, bankaların kredi faiz oranları 2018, kolay ve hızlı ihtiyaç kredisi başvuru şartları ve daha fazlası için kredivenotum.com adresimizi takipte kalın.

Günümüzde pek çok tüketici, çeşitli ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına bankalara kredi başvurusunda bulunmaktadır. Tüketicilerin talep ettikleri bu banka kredilerine ihtiyaç kredisi adı verilmektedir. İhtiyaç kredisinin miktarı, tüketicinin ihtiyacı ve talebi doğrultusunda belirlenirken, bu kredilerin geri ödemesi ise banka faiz oranlarına göre gerçekleştirilmektedir.

24 Ay Vadeli 30 Bin TL İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

Bankalar, kendisine kredi başvurusu yapan tüketicilerin talepleri doğrultusunda en doğru kredi ürününü sunmaktadır. Dolayısıyla hemen hemen her banka, tüketicinin gerekli şartları taşıyor olması durumunda, 24 ay vadeli 30 bin TL ihtiyaç kredisi sunmaktadır.

Türk bankacılık sektöründe faaliyet gösteren bankalar arasından 24 ay vadeli 30 bin TL ihtiyaç kredisi kullandıran bankalara örnek gösterilecek olursa;

  • Ziraat Bankası
  • Vakıfbank
  • Halkbank
  • QNB Finansbank
  • ING Bank
  • Garanti Bankası
  • Türkiye İş Bankası
  • Ziraat Katılım
  • Yapı Kredi Bankası

Yukarıdaki listemizde günümüzün en popüler ve en uygun faiz oranları ile ihtiyaç kredisi veren bankaları listeledik. Şimdi hemen sizlerde bu bankalardan birisi ile iletişime geçerek 30 Bin TL ihtiyaç kredinizi kullanabilirsiniz.

30 Bin TL İhtiyaç Kredisi 24 Ay Vadeli ve En Uygun Banka Seçenekleri

24 Ay Vadeli 30 Bin TL İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Banka kredileri arasında yer alan 24 ay vadeli 30 bin TL ihtiyaç kredisi kullandıran bankalar, diğer pek çok kredi ürünleri gibi banka faiz oranları uygulamaktadır. Bu faiz oranları bankaların birbirleri ile rekabet halinde olmasından ötürü bankalara göre değişiklik göstermektedir. Bazı bankaların 24 ay vadeli 30 bin TL ihtiyaç kredisi banka faiz oranları şu şekildedir; Ziraat Bankası yüzde 1,97, Vakıfbank yüzde 1,97, Halkbank yüzde maaş müşterileri ve emeklilere yüzde 1,85, kamu ve özel sektör çalışanlarına 1,95, ING Bank yüzde 2,59, QNB Finansbank ise yüzde 2,59 civarında banka faizleri uygulamaktadır.

İlginizi Çekebilir:  2019 Ağustos Konut Kredisi Faiz Oranları

24 Ay Vadeli 30 Bin TL İhtiyaç Kredisi Hesaplama

İhtiyaç kredisi hesaplama işlemi, genellikle en uygun kredi veren bankanın tespit edilmesi, kredi başvurusunda bulunan tüketicinin örnek bir ödeme tablosu görebilmesi gibi nedenlerden ötürü gerçekleştirilmektedir. Kredi hesaplama işlemleri banka faizlerine dayalı olarak yapılmaktadır. Örneğin; QNB Finansbank’ın 24 ay vadeli 30 bin TL için uygulamakta olduğu ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 2,51 civarındadır. Buna göre; tüketicinin geri ödemesi gereken toplam borç 42 bin 569 lira 11 kuruş, aylık olarak ödemesi gereken taksit tutarı bin 773 lira 71 kuruştur. Ayrıca bu başvuruda tahsis edilecek olan kredi tahsis ücreti ise 150 TL kadar olacaktır.

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir