"Enter"a basıp içeriğe geçin

Anında Kredi Kartı Veren Bankalar

Anında kredi kartı almak için başvurabileceğiniz bankalar bulunmakta olup alışveriş ihtiyaçlarınızı hızlı bir karşılayabilmeniz sağlanmaktadır. Günümüzde bankalar kredili ürün başvurularının değerlendirmelerini eski zamanlara nazaran daha dikkatli yapmaktadır. Bu durum kredi kartı almak ya da kredi çekmek gibi eylemleri zorlaştırsa da yüksek bir kredi notuna ve gelir belgesine sahipseniz anında kredi kartı alabilirsiniz.

Anında onaylı ve hızlı bir şekilde kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız kredi puanınızın en az 1500 olması gerekmektedir. Kredi notu bankalarla olan geçmiş çalışmalarınız ve ödeme düzeninize göre oluşmaktadır. Kredi kartı başvurunuzun olumlu olması durumunda en kısa sürede kredi kartı veren bankalar bulunmaktadır.

Enpara.com Anında Kredi Kartı Seçeneği

Enpara.com dijital bir banka olarak; şube masrafı olmadığı için oldukça uygun faiz oranları ve kampanyalar sunarak, masrafsız işlemler yapmaktadır. Enpara.com müşteriyseniz oldukça kolay bir şekilde kredi kartı başvurusu yapabilir ve anında sonucu öğrenebilirsiniz. Enpara kredi kartı sahibi olduğunuzda yararlanabileceğiniz avantajlar şu şekildedir;

  • Kredi kartı aidatı ödemezsiniz. Ödememenizin yanı sıra kredi kartınızı aktif olarak kullandığınız iki yıl boyunca, her yıl 100 TL aidat ödemesi alırsınız.
  • QNB Finansbank’a özel üye işyerlerinden yapacağınız alışverişlerde indirim ve ekstra taksit fırsatları yakalarsınız.
  • Her ay 3 harcamanız için herhangi bir ücret ödemeden sonradan taksitlendirme yapabilirsiniz.

Kredi kartı başvurunuzu Enpara cep şube uygulamasından ya da internet şubesi üzerinden yapabilirsiniz. Enpara müşterisi değilseniz www.qnbfinansbank.enpara.com adresi üzerinden başvurunuzu hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

ING Bankası Anında Kredi Kartı Seçeneği

ING Bankası tarafından sunulan bonus kredi kartınızı ING şubelerine uğrayarak hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Başvurunuz olumlu sonuçlandığı takdirde 5 dakika içerisinde kredi kartınız tarafınıza teslim edilmektedir. Anında sahip olabileceğiniz kredi kartınızın üzerinde isim ve soy isim bilginiz yer almamaktadır. Anında kredi kartı basan bankalar arasında yer alan ING Bank, acil kredi kartı ihtiyaçlarınıza çözüm sunmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  CVV Kodu Nedir, Nerede Yazıyor?

Sonrasında kartınızı değiştirmek ve isim bilginizin yer aldığı bir karta sahip olmak isterseniz 0850 222 0 600’ü arayarak talepte bulunabilirsiniz. Bu talebiniz için 5 TL kart basım ücreti ödemeniz yeterli olacaktır. Kartınız 7 ila 10 iş günü içerisinde kurye aracılığıyla tarafınıza teslim edilmektedir. ING Bonus kredi kartı ile yaptığınız alışverişlerden bonus kazanarak, alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

ING Bonus kredi kartı başvurunuzu www.ingbank.com.tr adresi üzerinden ya da şubelere uğrayarak yapabilirsiniz. Kredi kartınızı anında almak istiyorsanız başvurunuzu şubelerden yapmanız gerekmektedir.

Odeabank Anında Kredi Kartı Seçeneği

Odeabank anında onaylı kredi kartı veren bir banka olarak oldukça avantajlı seçenekler sunmaktadır. Odeabank ’tan alacağınız kredi kartına yıllık kredi kartı aidatı ödemezsiniz. Başvurunuz anında sonuçlanır ve olumlu sonuçlandığı takdirde kartınız tarafınıza hızlı bir şekilde ulaştırılır. Odeabank kredi kartı başvurunuzu;

  • İnternet ya da cep şubeden,
  • Odeabank şubelerinden,
  • 444 8 444 müşteri hizmetleri merkezinden yapabilirsiniz.

SMS yolu ile başvuruda bulunmak istiyorsanız, ön onay için BANKO yazıp bir boşluk sonra T.C kimlik numaranızı yazarak 8444’e gönderebilirsiniz.

Hemen Kredi Kartı Veren Bankalar

QNB Finansbank Anında Kredi Kartı Seçeneği

QNB Finansbank kredi kartı başvurunuz anında sonuçlanmaktadır. www.cardfinans.com adresi üzerinden başvurunuzu hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Başvurunuz olumlu sonuçlanırsa şubeye gitmenize gerek kalmadan, kredi kartınız adresinize teslim edilmektedir. Hızlı bir şekilde kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız, QNB Finansbank’a başvurabilirsiniz.

CardFinans ’ın avantajlı kampanyalarından faydalanarak, alışverişlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Nakit avans çekebileceğiniz, bonus biriktirerek bedava alışveriş yapabileceğiniz ve sonradan taksitlendirme yapabileceğiniz kredi kartı için QNB Finansbank’a başvuruda bulunabilirsiniz.

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir