"Enter"a basıp içeriğe geçin

Bayram Kredisi, Bayram Kredisi Veren Bankalar 2018

Bayram Kredisi ve Bayram Kredisi Veren Bankalar 2018 başlıklı yazımızda sizler için derlediğimiz en uygun faizli bayram kredisi kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

Bayram kredisi veren bankalar Kurban Bayramı yaklaşırken bayrama özel oldukça uygun faiz oranları ve geri ödeme seçenekleri sunmaktadır. Türkiye’de faaliyet gösteren bankalar bayram için özel olarak sundukları düşük faiz oranları ile kredi hacimlerini genişletmeyi hedeflemektedirler. Bayramda sevdiklerinizi ziyaret etmek, tatile çıkabilmek yani tüm ihtiyaçlarınız için kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Bankaların sunduğu düşük faiz oranlarından ve kampanyalardan faydalanabilmek için kredi notunuzun yüksek olması ve gelir belgesine sahip olmanız gerekmektedir. Kredi notunuz yüksekse bankalardan alacağınız krediler için oldukça uygun faiz oranlarından faydalanabilirsiniz. Kredi notunuzu bilmiyorsanız, Findeks uygulaması üzerinden ücret karşılığında kredi notu raporunuzu hemen alabilirsiniz. Kredi notunuz düşükse başvurularınız olumsuz sonuçlanacaktır.

Bankalar tarafından sunulan dosya masrafsız, düşük faiz oranlı, özel indirime sahip ihtiyaç kredileri için bütçenize en uygun olanı seçebilirsiniz. Bu sayede bayrama özel ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, sevdiklerinizle güzel vakit geçirebilirsiniz. Bayrama özel kredi seçeneklerinden faydalanabilmek için dilediğiniz bankaya başvuruda bulunabilirsiniz.

Garanti Bankası Bayram Kredisi 2018

Garanti Bankası Bayram Kredisi 2018

Garanti Bankası tarafından oldukça uygun faiz oranları ile sunulan kredi seçeneği için 48 aya varan vade seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Garanti bayram kredisi 2018 başvurusunu internet bankacılığı ya da Garanti Cep uygulaması üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra Garanti bayram kredisi adresine giriş yaparak, ‘Hemen Başvur’ seçeneğiyle başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

25 bin TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınız için Garanti bayram kredisine başvurabilirsiniz. Faiz oranları seçtiğiniz vade süresine ve kredi tutarına göre değişiklik gösterecektir. Bayram kredisi başvurusu için gerekli olan evraklar şu şekilde sıralanmaktadır;

  • Nüfus Cüzdanı
  • Gelir Belgesi
  • Ücretli çalışansanız bordro ya da gelir yazısı
  • Emekliyseniz emekli belgesi
  • Şahıs şirketi sahibiyseniz vergi levhası ve gelir vergisi beyannamesi
  • Kira geliri sahibiyseniz kira sözleşmeleri
  • Faiz geliri sahibiyseniz hesap cüzdanı
İlginizi Çekebilir:  Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar
Vakıfbank Bayram Kredisi

Vakıfbank Bayram Kredisi 2018

Bayrama özel tüm ihtiyaçlarınız için Vakıfbank bayram kredisine başvurabilirsiniz. 48 aya varan vade seçeneklerinden faydalanabilir, esnek ödeme seçenekleriyle bayramda ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Vakıfbank bayram kredisi başvurunuzu SMS yoluyla yapabilirsiniz. Başvuru için sırasıyla KREDI bir boşluk, T.C kimlik numaranız bir boşluk, aylık gelirinizi yazıp 5724’e SMS atabilirsiniz. Göndermeniz gereken SMS örneği ‘KREDI 12345678912 2000’ şeklinde olmalıdır.

%1,93’ten başlayan faiz oranlarıyla bayram kredisine başvurabilirsiniz. Kredi tahsis ücreti kredi tutarınızın binde 5’i oranında alınmaktadır. Kredinizi dilerseniz aylık eşit taksitlerle, dilerseniz değişken taksitlerle geri ödeyebilirsiniz. Bayram kredisi 2018 Vakıfbank’tan kamu personellerine, emeklilere ve özel sektör çalışanlarına özel esnek ödeme seçenekleriyle sunulmaktadır.

Halkbank Bayram Kredisi

Halkbank Bayram Kredisi 2018

10 bin TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınız için Halkbank bayram kredisi 2018 fırsatlarından faydalanabilirsiniz. %1,97’den başlayan faiz oranları ve 48 aya varan vade seçenekleriyle bayram kredinizi çekebilirsiniz. En yakın Halkbank şubesine uğrayarak, başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi tahsis ücreti kredi tutarınızın binde 5’i oranında kesilmektedir. Bu kredi seçeneği için hayat sigortası primi ödenmesi zorunludur.

Denizbank Bayram Kredisi 2018

Bayramda tüm nakit ihtiyaçlarınız için 48 aya varan seçenekleri ve %2,49’dan başlayan faiz oranları ile Denizbank bayram kredisi 2018 fırsatı için başvuruda bulunabilirsiniz. İnternet bankacılığı üzerinden evraksız olarak kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. 10 bin TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınız için Denizbank bayram kredisine başvurabilirsiniz.

Denizbank müşteri iseniz internet bankacılığı ya da cep şube üzerinden hızlı bir şekilde başvurunuzu yapabilirsiniz. Denizbank müşterisi değilseniz Denizbank resmî web sitesi üzerin ön onay için başvurabilir ya da şubelere uğrayabilirsiniz. Kredi hesaplama aracına da resmî web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir