"Enter"a basıp içeriğe geçin

Ertelemeli Kredi Veren Bankalar 2019 – Güncel Liste

Ertelemeli Kredi Veren Bankalar 2019 – Güncel Liste

Nakit ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundururken, bankalardan finansal destek almadan önce, güncel kredi kampanyalarını takip edebilirsiniz. Belirli periyotlar halinde düzenlenen bu kampanyalar, düşük faiz ve ertelemeli ödeme gibi alternatifler sunuyor. Ertelemeli kredi kullanılması halinde ödemeye 3 ay sonra başlarsınız. Ertelemeli kredi veren bankalar 2019 yılı güncel listesine içeriğimizden ulaşabilirsiniz.

Akbank Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

Akbank’ın güncel ertelemeli kredi kampanyası ile ihtiyaçlarınızı şimdi karşılıyor, ödemeye Kasım ayında başlıyorsunuz. Kredi limitine göre değişen faiz oranlarıyla (%1,81-%2,09) Akbank’tan kredi kullanmak isterseniz, bankanın şube, web sitesi, internet bankacılığı ve telefon şubesi kanallarından birini tercih edebilirsiniz. 3 ay ertelemeli Akbank kredisi, maksimum 57 vadeli olabiliyor. Ayrıca ertelemeli kredi kampanyasından yararlanmayıp, 60 ay vadeli kredi kullanmanız da mümkün.

QNB Finansbank Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

Müşterilerine özel ihtiyaç kredisi teklifleri sunan QNB Finansbank, bütçenize uygun ödeme olanağı tanıyor. QNB Finansbank’tan, %1,49 faiz oranı ile 60 ay vadeli veya 3 ay ertelemeli (57 ay vade) kredi kampanyasından yararlanmak mümkün. 35.000 TL’ye kadar nakit ihtiyaçlarınızda, başvurularınızı online kanallardan, SMS (T.C. kimlik numarası 5030 kısa mesaj olarak gönderilmelidir.) ile ve Alo Kredi hattından (0850 220 85 73) yapabilirsiniz.

ING Bank Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

ING Bank 3 ay ertelemeli kredi kampanyası, 30 Eylül 2019 tarihine kadar geçerlidir. Kampanyadan 5.001 TL – 100.000 TL tutar aralığında kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişiler yararlanabilir. ING Bank ertelemeli kredi faiz oranı %1,59’dan başlamaktadır. Banka müşterisi olmayanlar, kredi başvurusunu ING Bank web sitesi üzerinden tamamlayabilir. Olumlu değerlendirilen başvurularında şubeye gitmenize de gerek duyulmuyor. Evraklarınızı kurye aracılığıyla bankaya göndermeniz yeterlidir. ING Bank müşterileri ise onay alan kredi tutarını hemen hesaplarından alabilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Faturalı Hatlara Kredi Almak için Ne Yapmalıyız

Aktifbank Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

Beyaz eşya, giyim, eğitim ve tatil gibi ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz kredi kampanyasında, Aktifbank 3 ay erteleme fırsatı veriyor. Kredi başvuruları yalnızca banka şubesinden yapılmaktadır. Bankanın ertelemeli kredi faiz oranı %1,89’dan başlamaktadır.

Vakıfbank Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank’ın maaş müşterisi olan memur, kadrolu işçi ve emekliler için hazırladığı ertelemeli ihtiyaç kredisi, %1,49 faiz oranıyla sunuluyor. 3.000 TL – 90.000 TL limitlerle sınırlı olan krediyi 3 ay ödemesiz, sonraki dönemlerde ise eşit taksitli olarak kullanabiliyorsunuz. Hemen başvuru yapmak isterseniz KREDI yazıp, T.C kimlik numaranız ve aylık gelirinizi birer boşluk bırakarak belirttikten sonra 5724’e kısa mesaj olarak iletebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

Kredi tutarı en az 1.000 TL, en fazla 30.000 TL olarak kullanılabiliyor. Yapı Kredi Bankası ertelemeli kredi kampanyasını 3 ay öteleme şeklinde uygulamaktadır. Ödemenin yapılmadığı sürece ait faiz tutarı ilk taksite, ana para tutarı ise kalan taksitlere eşit olarak aktarılır. Yapı Kredi Bankası müşterisiyseniz, bankanın mobil ve internet şubesi üzerinden 3 ay ertelemeli kredi hizmetinden yararlanmak için, başvuru yapmadan önce “Kampanyalar” ekranında “3 Ay Ötemeli BİK” kampanyasına dahil olmanız gerekiyor. Ertelemeli ihtiyaç kredisi vade sayısı maksimum 57 olabilir.

Ertelemeli Kredi En Fazla Kaç Taksit Olabilir?

Kredi türüne göre, ertelemeli kredinin maksimum vade sayısı etkilenecektir. İhtiyaç kredisinde en fazla 57, taşıt kredisinde ise en fazla 45 ay vade seçeneğinden yararlanılır. 3 ay ertelemeli kredi kullanmak istenildiğinde, ödemeye geç başlanılan vade tutarları diğer taksitlere eşit olarak dağıtılır. Ertelenen süre kadar maksimum vade sayısı düşürülür, ödemeye ileri tarihte başlanır.

 

 

 

 

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir