"Enter"a basıp içeriğe geçin

Garanti BBVA Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Garanti BBVA Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı sağlık sigortası, SGK kapsamına alınmamış veya kurumun masrafları kısmen karşıladığı sağlık harcamalarında devreye girmektedir. Ayrıca tamamlayıcı sağlık sigortasına dahil edilen teminatlar ile yüksek standartlarda sağlık hizmetlerinden de ücretsiz yararlanma imkanı veriyor. Garanti BBVA tamamlayıcı sağlık sigortası, Eureko Sigorta aracılığıyla sağlanmaktadır. SGK ile anlaşması olan tüm özel hastanelerde, sigorta kapsamında tedavi olabilirsiniz. İçeriğimizde Garanti BBVA tamamlayıcı sağlık sigortası, teminatları, kampanya detayları ve sağladığı avantajlar gibi bilgilere yer verilmiştir.

Garanti BBVA Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teminatları

Sağlık sigortası poliçesi, limitsiz yatarak tedaviyi kapsamaktadır. Genel teminatlara, diğer teminatlar (doğum, check-up ve ayakta tedavi gibi) arasından dilediğinizi ekleme imkanınız bulunuyor. Ayrıca Garanti BBVA tamamlayıcı sağlık sigortası başvurusu yaptığınızda, kanser destek teminatı, kanser ikinci görüş hizmeti, acil yardım hizmeti, diş bakımı, mamografi taraması ve prostat kanseri taraması hizmetlerinden de ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Kanser destek teminatını ile kanser tanısı konulan sigortalıya nakit desteği (20.000 TL) verilir. İkinci görüş teminatında ise tarama testleri ücretsiz olarak yapılmaktadır. Mamografi testi, prostat kanseri tarama testi ve diş bakımı yılda 1 kez ücretsizdir. Poliçe devam ettiği sürece sınırsız acil yardım desteği alınabilir.

Garanti BBVA Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Özellikleri

“Kazançlı Sağlık Sigortası” kampanyası sunan Garanti BBVA, 0-55 yaş arası müşterilerine 299 TL tutarıyla poliçe düzenlemektedir. Poliçe kapsamında yalnızca yatarak tedavi teminatına yer verilmiştir. Poliçeye dahil olduğunuzda ek teminatlardan ihtiyacınıza uygun olanı seçebiliyorsunuz. 56-69 yaş arasında olan kişiler için poliçe tutarı yaşa ve ikamet adresine göre farklılık göstermektedir.

İlginizi Çekebilir:  Devlet Destekli Evlilik Kredisi Veren Kurumlar-Bankalar, Evlilik Kredisi Nasıl Alınır?

Tamamlayıcı sağlık sigortası poliçe tutarı, 5-9 ay taksit seçeneğiyle ödenebilmektedir. Peşin ödemelerde ise %5 indirim uygulanacaktır. Sigorta yalnızca yurt içi tedavi masraflarını kapsıyor. Ek hizmetlerden yararlanmak istenilmesi halinde, Eureko sigorta şirketinin telefon numarasını (0850 222 66 60) arayarak randevu oluşturmalısınız.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortasının Sağladığı Avantajlar

Yatarak tedavi teminatının sınırsız olduğu Garanti BBVA tamamlayıcı sağlık sigortasından yararlanacak olan kişiler istediği ek teminatları da sigorta kapsamına alabiliyor. Eureko sigortanın anlaşmalı oldu tüm sağlık kurumlarından hizmet alabilirsiniz. Tamamlayıcı sağlık sigortasının sağladığı avantajlar şöyledir:

Yatarak Tedavi: Cerrahi müdahale, yoğun bakım, hastanede yatış, kemoterapi ve radyoterapi, küçük müdahaleler, hayati tehlike durumunda acil durum giderlerini kapsamaktadır.

Ayakta Tedavi: Yatarak tedaviye ek olarak seçebileceğiniz ayakta tedavi, 4 veya 8 kez olmak üzere tercih edilebiliyor. Poliçede doktor muayenesi laboratuar tetkikleri, röntgen, ultrason, biyopsi, fizik tedavi ve rehabilitasyon ve ileri tanı giderlerine yer verilmiştir.

Doğum ve Hamilelik Takibi: Doğum ve hamilelikle ilgili anneye ait komplikasyonlar poliçe içerisine alınmıştır. Normal doğum, sezaryen ve dış gebelik de teminata dahildir.

Check-up Hizmeti: Randevu alarak yararlanabileceğiniz check-up hizmeti, doktor muayene, USG, akciğer grafi, EKG, kan sayımı, idrar tahlili, açlık kan şekeri, kreatinin, kolestrol ve sedimantasyon gibi tetkikleri içermektedir.

 

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir