"Enter"a basıp içeriğe geçin

Hakkımızda

kredivenotum.com yayımlanan makale ve içtihatların doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, aynı konuda farkı görüşleri içeren makale ve içtihatlar olabileceği gibi, zamanla içtihadı veren makamın görüş değiştirmesi de mümkündür. Bu nedenle her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı kredivenotum.com sorumlu tutulamaz.

kredivenotum.com‘da yer alan bilgiler, sadece ilgili konularda fikir verme ve bilgi paylaşmak amacıyla hazırlanmıştır.

Krediler, bankalar, KOSGEB, ekonomi ve SGK vb. kategorilerde yer alan bilgiler çoğu zaman ilgili kaynaklardan ve benzer sitelerden olduğu gibi alındığından ya da oralara atıfta bulunulduğundan bu bilgilerin doğruluk, tamlık, güncelliğinden kredivenotum.com sorumlu tutulamaz.

Kanunların, yönetmeliklerin, tebliğlerin ve uygulamanın değişebilir oluşu ve de elektronik haberleşmenin özünde var olan riskler sebebi ile bu sitede yer alan bilgilerde her zaman gecikmeler, eksiklikler ve hatalar olabilir.

Verilen bilgilerin kullanımı/uygulaması uzmanlık gerektirdiğinden; Site, tavsiye, yönlendirme, etkide bırakmaktan sorumlu tutulamaz. Bu sitede danışmanlık verme amacıyla hareket edilmediği göz önüne alınmalıdır. Sitedeki bilgilerin veya bu Site vasıtasıyla edinilen bilgilerin doğru veya yanlış kullanımından doğacak her türlü sorumluluk kullanıcıya aittir.

Diğer; Soru, öneri, reklam, görüş ve şikayetleriniz için iletişim sayfamızda bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.