"Enter"a basıp içeriğe geçin

Kuveyt Türk Katılım Bankacılığının Avantajları Nelerdir?

Kuveyt Türk katılım bankası, faizsiz bankacılık anlayışıyla Dünya’da ve Türkiye’de hizmet vermektedir. Bireysel, Kobi ve Ticari hizmetleriyle, birbirinden ayrıcalıklı ve özel hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır. Kuveyt Türk katılım bankacılığının avantajları nelerdir? Bireysel olarak, size özel avantajları doğrultusunda, sizlerde hizmet alabilirsiniz. Ayrıca, Kobi ve Ticari açıdan firmanıza özel sunduğu avantajlı paketleri inceleyerek, işletmenize en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Kuveyt Türk katılım bankası, işletmenize özel paket programları ile size özel avantajlar sunmaktadır.

 • Findeks Paketleri
 • Size özel KOBİ Paketi

Kuveyt Türk katılım bankasının, size özel sunduğu Findeks paketleri sayesinde; Findeks risk ve Çek raporu, değerlendirmesiyle ticari ilişkilerde bulunacağınız kişi ve kurumlarla alakalı, gerekli finansal incelemeyi en iyi şekilde yapabilir ve olası riski önlemiş olursunuz. Size özel ve uygun olan avantajlı findeks paketlerini internet sitemiz üzerinden inceleyebilir ve şube aracılığıyla başlatabilirsiniz.  Kuveyt Türk katılım bankacılığının avantajları nelerdir? Sorusunun cevabı, birçok açıdan farklı özellik ve işlevsellik kazanmaktadır. Avantajlı Findeks paketleri gibi, Firmanıza özel KOBİ paketleri ile de en doğru olanı tercih etmeniz olasıdır.

Size özel KOBİ Paketi, sayesinde; yapacağınız her işlem için, ayrı bir şekilde masraf ödemenize gerek kalmamaktadır. Bankacılık işlemleriniz ve dış ticaret masraflarınız için, belirleyeceğiniz paketler yeterli olacaktır. Böylece, tüm bankacılık işlemleriniz için, paketiniz doğrultusunda ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Hesap Numarası Nasıl Öğrenilir, Kartta Yazar mı?

Size Özel KOBİ Paketinin Genel Özellikleri;

 • Standart paket tercih etmek yerine, ihtiyacınız doğrultusunda paket içeriğini belirleyebilirsiniz.
 • Günlük işlemlerinizde, daha avantajlı fiyat imkanlarından yararlanabilirsiniz.
 • 3 ayrı vade imkanıyla; 3 , 6, 12 vadeli seçeneklerini tercih edebilirsiniz.
 • Paket içeriğinizi, tek bir ürün doğrultusunda dahi belirleme yetkisine sahipsiniz.
 • Birden fazla paket oluşturabilir ve kullanım sağlayabilirsiniz.
 • Satın alınan paket içeriği, genel olarak grup müşterileri için geçerli olmaktadır.
 • Paket süresince, paket içeriğindeki işlemler doğrultusunda, herhangi bir ek masraf yansıtılmaz.
 • Kalan kullanmadığınız, kullanım haklarınız devredilmez.
 • Paket bedeli, peşin olarak alınır. Ve ücret iadesi tarafınıza yapılmaz.

Çek karnesi kapsamında, ödenmesi zorunlu olan Değerli kağıt bedeli ( vergi ) sizden alınır. Kuveyt Türk katılım bankacılığının avantajları nelerdir, sorusunun farklı hizmet ve koşullar doğrultusunda, değişkenlik gösterdiğini görmekteyiz. Sizlerde, en avantajlı paketlerden yararlanmak için şube ile iletişime geçebilirsiniz.

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir