"Enter"a basıp içeriğe geçin

Türkiye İş Bankası’nın Maaş Anlaşmalı Bireylere Sağladığı Avantajlar

Türkiye İş Bankası’nın Maaş Anlaşmalı Bireylere Sağladığı Avantajlar

Türkiye İş Bankası, anlaşmalı kurumlarla yaptığı maaş anlaşmaları gereği, sözleşme geçerlilik tarihi süresince özel avantajlar sunuyor. Genel hizmetlerin yanı sıra her kurumun kendi içerisinde sağladığı fırsatlar farklılık gösterebiliyor. Maaş hesabınıza özel tanımlı fırsatlardan haberdar olmak için İş Bankası şubelerinden destek alabilirsiniz. Yazımızda Türkiye İş Bankası’nın maaş anlaşmalı bireylere sağladığı avantajlar ve kampanyalar hakkında detaylı bilgilere yer verilmiştir.

Türkiye İş Bankası’nın Maaş Anlaşması Bulunan Kurumlar

Tüm kurumlar, Türkiye İş Bankası’nın maaş anlaşmalı bireylere sağladığı avantajlardan yararlanabiliyor. Çalıştığınız kurumla yapılan anlaşmalar gereği ek hesap, kredi kartı, birikim hesabı ve kredi hizmetleri gibi alanlarda özel fırsatları değerlendirebilirsiniz. İş Bankası’nın maaş anlaşması bulunan özel kurumlar ise şunlardır:

 • İstanbul Barosu
 • Ankara Barosu
 • Doktorlara özel hizmet paketi
 • Diş hekimlerine özel ayrıcalıklar
 • Rotary üyelerine özel ayrıcalıklar
 • SGK Emeklilerine özel ayrıcalıklar
 • OYAK üyelerine özel ayrıcalıklar

İş Bankası Maaş Anlaşmalı Bireyler için Ek Hesap Avantajı

Maaşını İş Bankası’ndan alan bireysel portföydeki müşteriler, maaş hesaplarına ek hesap limiti tanımlatabiliyor. Böylece hesabınıza maaşınız yatmadan da nakde ihtiyaç duyduğunuzda, ek limitinizden kullanabiliyorsunuz. Bu limiti kullanarak Havale, EFT ve fatura ödemesi yapabilirsiniz. ATM’lerden nakit olarak çekme imkanı da tanır. Maaşınız yattığında, kullandığınız tutara yansıtılan günlük faiz oranıyla birlikte otomatik olarak hesabınızdan düşer. Ayrıca İş Bankası maaş anlaşması ayrıcalıklarından olan ek hesap limitinizi kullanmadığınızda ise herhangi bir faiz ve ücret de alınmaz.

İş Bankası Maaş Anlaşmalı Bireyler için Kredi Avantajı

İş Bankası, maaş müşterilerine özel faiz oranlarıyla, vakit kaybetmeden kullanabileceğiniz kredi imkanları sunuyor. Kurumunuzun banka ile anlaşması devam ettiği süre boyunca, bireysel ihtiyaçlar, taşıt ve konut alımı, tadilat, tatil ve eğitim gibi nedenlerle, ihtiyaca göre değişen tutar ve oranlarda kredi avantajlarından yararlanırsınız. Ödeme tarihi maaş gününüz olarak belirlenir ve otomatik olarak maaşınızdan kesilir. Böylece kredi taksitlerini ödemek için şubeye gitmenize de gerek kalmaz.

İlginizi Çekebilir:  IBAN Numarası Nerede Yazar, IBAN Nasıl Öğrenebilirim?

İş Bankası’nın Maaş Müşterilerine Özel Kredi Kartı Avantajları

Maaş müşterileri, İş Bankası Maximum kredi kartına başvurarak, indirimli harcamalar yapabiliyor. Sinema, spor salonu ve restoran harcamaları başta olmak üzere, pek çok alanda fırsatlardan yararlanırsınız. Maximum kartınızdan nakit avans çekebilir, taksitli ve nakit alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca kartınızla harcama yaptıkça maxipuan kazanabilir. Kazandığınız maxipuanları biriktirerek, alışverişlerinizde ödeme yöntemi olarak kullanabilirsiniz.

İş Bankası Maaş Müşterileri için Birikim İmkanları

Bankanın mevduat ve yatırım hesaplarından yararlanmak isteyen maaş müşterileri, TL veya döviz cinsinden vadeli hesaplarını İşCep üzerinden hemen açabiliyor. İş Bankası maaş müşterileri için birikim hesaplarından avantajlı faiz oranlarıyla değerlendirme seçenekleri sunuyor. Paranız değer kazanırken, hesabınızın vadesi bozulmadan, talimatlı faturalarınızı da ödemeniz mümkün.

İş Bankası’nın sağladığı diğer maaş anlaşması fırsatları şunlardır:

 • Hesabınızda bulunan parayı istediğiniz zaman ATM’lerden çekebilir, havale ve EFT (hafta içi 09:00 ile 16:00 saatleri arasında) yapabilirsiniz.
 • Bankacılık işlemlerinizi hızlı ve kolay yapabilmek için İşCep uygulamasını ve internet şubesini kullanabilirsiniz.
 • Bankamatik kartınız otomatik olarak basılır ve işlemlerinizi daha kolay gerçekleştirebilmeniz için adresinize gönderilir.
 • İhtiyaç duyduğunuz anda sizin ve sevdikleriniz için hazırladığımız sigorta fırsatlarından yararlanırsınız.

 

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir